Sprzedaż drewnianych palet

PALETY DREWNIANE ŚLĄSK

Palety drewniane to uniwersalne w zastosowaniu rozwiązania

Sprawdzają się zwłaszcza przy transporcie oraz magazynowaniu, jednak ich zastosowanie jest o wiele bardziej rozbudowane. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujesz się na palety drewniane cechujące się pierwszorzędną jakością wykonania. Taką gwarantujemy w firmie Mondam. Różnego rodzaju palety dla mieszkańców regionu Śląsk wykonujemy od kilku lat. Ich trwałość sprawia, że z pełnym powodzeniem można je stosować także w ogrodnictwie lub jako element wyposażenia domu. Coraz częściej z tego typu rozwiązań korzystają również kawiarnie oraz zbiorowe miejsca wypoczynku. Zamów palety wyróżniające się doskonałą klasą wykonania od bezpośredniego producenta. 

Dostępne rodzaje drewnianych palet

Palety jednorazowe

Paleta jednorazowa 1200x800

Palety przemysłowe

Paleta przemysłowa gruba 1200x800

Paleta na płozie

Paleta na płozie 1200x1000

Zamów wysokiej jakości drewniane palety prosto od producenta

Zaproponujemy Ci najlepszą ofertę w województwie śląskim!

Zadzwoń do nas

Wyślij wiadomość

Czym wyróżniają się dobre palety?

Chcąc zadbać o efektywną sprzedaż i budowanie stałego grona zadowolonych Klientów, musimy dostarczać wyroby wyłącznie z najwyższej półki. Dobre palety drewniane rozpoznasz głównie po ich jakości lub odporności na masę czynników destrukcyjnych. Chcąc mieć swobodę wyboru, warto sprawdzić dodatkowo wymiary bądź możliwość zamówienia palety pod indywidualne oczekiwania. Wówczas masz pewność, że wybrany przez Ciebie komponent spełni Twoje oczekiwania. 

Największy wybór palet tylko u nas!

Województwo śląskie jeszcze o takiej ofercie na palety drewniane nie słyszało. Zadbaliśmy o każdy szczegół sprzedaży tego typu komponentów. To dzięki temu, w firmie Mondam zamówisz idealne palety drewniane w wielu wersjach rozmiarowych. Oprócz standardowych i powszechnych w branży wymiarów, posiadamy także możliwość stworzenia palety na indywidualne zamówienie. Jesteś z regionu Śląsk i potrzebujesz niestandardowych komponentów? Żaden problem. Zgłoś się do bezpośredniego producenta i zagwarantuj sobie najlepszą jakość i konkurencyjną cenę.