Palety na płozie

PALETY NA PŁOZIE ŚLĄSK

palety przemysłowe

Palety na płozie: wyjątkowa jakość i cena

Palety na płozie stanowią w przeważającej większości przypadków bardziej ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych europalet. Z powodzeniem wykorzystuje się je w operacjach magazynowych oraz transportowych. Warto podkreślić, że niższa cena palet przemysłowych nie idzie w parze z niższą jakością. Nasza firma, Mondam, jest tego doskonałym przykładem. Nasza oferta obejmuje palety na płozie o różnych rozmiarach i konfiguracjach, dostosowane do różnorodnych potrzeb. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując kompleksowe rozwiązania, które łączą doskonałą jakość, konkurencyjne ceny i szeroki wybór dostępnych rozmiarów.

Dostępne wymiary palet

Paleta na płozie

1200×100

Duża wytrzymałość
Stosowana pod kostkę brukową
Deska: 22x98x1200
Płoza: 80x60x1000

Paleta na płozie 1200x1000

Zamów wysokiej jakości palety na płozie od producenta

Zaproponujemy Ci najlepszą ofertę w województwie śląskim!

Zadzwoń do nas

Wyślij wiadomość

Palety na płozie w najróżniejszych rozmiarach

Nasz asortyment palet na płozie został rozbudowany na niezwykle zaawansowanym poziomie. Przez wiele lat dostarczamy naszym partnerom biznesowym rozwiązania w zakresie palet na płozie, obejmujące zarówno najpopularniejsze, jak i bardziej niestandardowe rozmiary. Jako doświadczony producent oferujemy również możliwość zamówienia palet na płozie o niestandardowych wymiarach. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb i sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów w województwie śląskim oraz okolicach. Nasza elastyczność to gwarancja zadowolenia klientów.

Palety na płoziew konkurencyjnych cenach!

Z uwagi na to, że palety na płozie są odpowiednikiem europalet bez certyfikatów, ich cena jest u nas niezwykle atrakcyjna, zwłaszcza w ofercie firmy Mondam. Jesteśmy doświadczonym producentem, który doskonale rozumie potrzeby współczesnego rynku. Tylko u nas możesz zamówić palety na płozie, które doskonale sprawdzają się w międzynarodowym transporcie. Pomimo braku oficjalnych certyfikatów, ich jakość gwarantuje sprawną i bezpieczną manipulację towarem, dostosowanym do maksymalnej nośności palet na płozie.